masáže
exotické masáže
fidži rituály
fyzio a rehabilitační služby
používané přístroje a přípravky
nahled_1
adresa

Fidžijské masáže a rituály

Masáž horkými mušlemi – Lava hot shell

Masáž horkými mušlemi výborně stimulují krevní oběh a lymfatický systém. Terapeutické účinky této masáže spočívají v promasírování a důkladném prohřátí svalstva a v rozproudění energie v těle. Díky rytmické a intuitivní masáži v rytmu mořských vln prožijete úžasnou relaxaci a příjemné pocity bezpečí. Masáž je velmi vhodná cítíte-li se unavení nebo máte pocit zatuhlého svalstva, bolí vás záda a šíje.

Rituál Matamanoa

Fidžijská masáž horkými a studenými lasturami s olejovým zábalem celého těla v sarongu v sobě spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a energetické masáže. Tento tichomořský rituál pomocí tepla, specifických hmatů, jemných energií a pohybů moře pomáhají odstraňovat svalové a energetické bloky v těle. Mušle jsou zahřáté na 40-55°C. Ostatní lastury určené k masírování mají pokojovou teplotu, nebo mohou být i chlazené. Procedura je vhodná pro muže i ženy.

Rituál Tokoriki

Procedura je silně relaxační a psychicky harmonizující. Jedná se o kompletní celotělové ošetření doplněné masáží horkými mušlemi, za použití kvalitních přípravků pocházejících přímo z Fidži. Tento rituál je určen spíše ženám.

Luxusní celotělové ošetření obsahuje: